ІТН відродив традицію дитячих свят

 

У п'ятницю 26 грудня в актовій залі у будівлі Інституту транспорту нафти відбулося Новорічне дитяче свято для дітей і онуків співробітників Компанії.

Наймолодші з них потрапили на такий захід вперше і з величезним цікавістю роздивлялися бородатого Дідуся, активну веселу Снігуроньку, ошатне Новорічне оздоблення актової зали, величезного надувного Сніговика і символ Нового Року - красуню-Ялинку.

Ведучі доклали зусиль, щоб нікому не було нудно, і цікаві завдання знайшлися для всіх. Юні принцеси, зайчики, собаки, вовки, пірати і сонечка залишили дорослих на глядацьких місцях і веселилися щосили: влаштовували «сніжні баталії», водили хороводи, співали пісні, розповідали вірші, відгадували загадки в командах і індивідуально. Перемога в конкурсі нагороджувалися призами і, звичайно, усі наші маленькі гості отримали подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

Ми дуже задоволені, що змогли влаштувати нашим діткам чудове свято цього року. Приємно бачити колег не тільки в професійному амплуа, але і в ролі батьків, бабусь і дідусів. Сподіваємося повторити цей вдалий досвід ще не раз.

З наступаючим Новим Роком!

Fotor011310235.jpg