Тодійчук О.С. (1953-2015)

There are no translations available.

КОЛЕКТИВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ІНСТИТУТ ТРАНСПОРТУ НАФТИ» ВИСЛОВЛЮЄ  ГЛИБОКЕ СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ ПЕРЕДЧАСНОЇ СМЕРТІ ЧЛЕНА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ТОДІЙЧУКА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА

3 березня 2015 року, на 62 році пішов з життя визнаний лідер та експерт нафтової, газової та нафтопереробної галузі  Олександр Сергійович Тодійчук.

Народився Олександр Сергійович  22 червня 1953 року у с. Боратин, Луцького району Волинської області.

Трудову діяльність розпочав у 1976 році після закінчення Українського інституту інженерів водного господарства. У 1978-1994 роках працював в інституті “Південдіпронафтопровід” (сучасний Інститут Транспорту Нафти), де пройшов шлях від інженера до директора інституту.  В 1994 році був обраний головою правління Відкритого акціонерного товариства “Інститут транспорту нафти” і працював на посаді до 2001 року.  З 2007 року - був обраний членом Наглядової Ради Публічного  акціонерного товариства “Інститут транспорту нафти”.

Олександр Сергійович брав активну участь у розвитку державної енергетичної політики. З 2001 до 2004р. був Спеціальним уповноваженим України з питань реалізації Євро-Азійського нафтотранспортного коридору, у 2005-2006 рр. був радником Державного секретаря Президента України, у 2006-2008 рр. обіймав посаду Координатора з питань реалізації Меморандуму Україна – ЄС у сфері енергетики (INOGATE). У 2008 р. працював радником Міністра палива та енергетики України з питань євроінтеграції. З 2007 до 2009 року – почесний професор кафедри енергетики та енергоефективності МІМ – Київ. Був Президентом Київського міжнародного енергетичного клубу, членом-кореспондентом Міжнародної Академії наук з екології, безпеки людини і природи, володарем  багатьох міжнародних і державних нагород за персональний вклад у розвиток нафтової, газової та нафтопереробної галузі, енергетичної безпеки України.

До останнього дня він працював заступником голови правління НАК «Нафтогаз України».

Всі, кому довелось працювати з Олександром Сергійовичем,  згадують його з теплом як надзвичайно порядну, добру, чуйну людину, турботливого сім’янина і вірного товариша, відмінного керівника та професіонала своєї справи.

Ми всі сумуємо, що Олександра Сергійовича  з нами більше немає. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.